Home » Info

De Mossel Popup is helemaal terug!

Het concept blijft hetzelfde, de uitwerking iets anders.

Vanaf november 2020 zullen wij enkel vers aan huis leveren op de eerste zaterdag van de maand. Vindt de eerstvolgende datums terug in onze webshop. Daarnaast breiden we ons gamma uit met enkele verse visproducten en heerlijke bereidingen. Deze vindt u op de webshop terug. 

 

Onze producten worden steeds met de strengste veiligheidsvoorschriften behandeld

Alle producten zijn dagvers en worden rechtstreeks aan huis geleverd via onze gekoelde bestelwagens

Dankzij het online bestellen en betalen garanderen wij een volledig contactloze levering *

* Omwille van de Corona-maatregelen gebeurt bij ons de levering in de meest veilige omstandigheden. Wij bellen aan, plaatsen de producten aan de voordeur en nemen een paar stappen terug tot u alles in ontvangst genomen heeft.


Reacties van onze klanten:

Gisterenavond genoten van de heerlijke mosselen geleverd door de mossel popup! Supergoede service!

Posted by Jolien van Ro on Sunday, August 23, 2020

Mosselen waren overheerlijk 😋👌

Posted by Nathalie Leus on Sunday, August 2, 2020

Wat als ze de beste mosselen tot aan je voordeur brengen ... 😋👌🍾# De Mossel Popup. De volgende bestelling volgt..

Posted by Sofie Vanderstraeten on Sunday, 12 July 2020

De mosselen waren TOP!!!!

Posted by Guy De Smet on Monday, July 27, 2020

Garnaalkroketten van 'Demosselpopup' op een bedje van sla begeleid met een tomaatje, citroen en gefrituurde bladpeterselie

Posted by Erwin Schauvliege on Sunday, July 5, 2020

Aan huisgeleverd, perfecte service, propere mosselkes en super kwaliteit! 👍🏼 Bedankt! De Mossel Popup

Posted by Charlotte Meert on Sunday, June 28, 2020

Fantastisch lekker 🦈 met dank aan De Mossel Popup voor de dagverse producten en de correcte levering.

Posted by Ann Fouquart on Sunday, August 9, 2020

Ze waren super lekker!!! 🍽️🍷👌👌👍👍

Posted by Andy Van De Velde on Saturday, August 1, 2020

Mosselen op de Kamado!

Posted by Joeri De Stercke on Sunday, July 26, 2020

Suuuper goe! Zelfs niet moeten kuisen👌👌 heel erg bedankt! Kijk al uit naar de volgende 😍

Posted by Aline Tack on Monday, July 6, 2020

Merci!! Dat het lekker was!!!👍👍👍

Posted by Antonella Misson on Saturday, July 25, 2020

Heel lekkere mosselen! 👌

Posted by Emma Willems on Monday, June 29, 2020